Podpůrné produkty

Image

LIDSKÉ TĚLO navrhla příroda tak, aby se dokázalo samo a správně vyživit. Pestrým jídlem se správnou výživou a hodnotou. Pravidelným pitným režimem čisté, neperlivé vody ideálně s citronem, je zajištěn jeho plynulý a správný chod. Každou sekundu v něm probíhá neuvěřitelné množství chemických reakcí a pochodů, aby bylo v přirozené rovnováze. Právě díky ní, vše v našem těle funguje jak má. Navenek vnímáme skvělou kondici, pevné zdraví a přirozenou váhu.

Když naše tělo permanentně dostává nekvalitní stravu bez živin a dlouhodobě užívá medikamenty. Ovlivňuje ve velikém poměru náš "MIKROBIOM" Jedná se o soubor zdraví prospěšných ale i patogenních mikrobů, které nás v případě rovnováhy posilují ve zdraví. V případě nerovnováhy (dysbioza) naopak naše zdraví i přirozenou váhu ohrožují. Bohužel svět je přesycen nekvalitními potravinami a větší roli hraje kvantita než kvalita. Průmyslově zpracovaná strava, chemicky upravovaná s "éčky", nekvalitní maso s antibiotiky, málo vlákniny, bílkovin a nedostatečné množství kvalitního cukru. Můžou vést k podvýživě a nebezpečné obezitě. Veliký podíl na těle i zdraví hraje stres. Chybí odpočinek, pohyb a kvalitní spánek. Prostoru k regeneraci těla je málo.

Jak o tělo pečujeme? Co do těla dáváme? To samozřejmě sklízíme. Možností je nekonečno, jen si správně a kvalitně vybrat, co naše tělo potřebuje. Občas stačí jen změnit postoj a UDRŽET NOVÉ NÁVYKY, OPAKOVANĚ a TRPĚLIVĚ "hýčkat" své tělo, než se dostaví požadovaná změna. "KAŽDÝ SMYSLUPLNÝ POMOCNÍK" může být START k vysněné změně, ale bez Vás se nic nezmění, konejte kroky.

Image

"PODPŮRNÉ PRODUKTY"
Osobní zkušenosti, různí dodavatelé, kvalita

Bližší informace ráda sdělím

...................................."POMOCNÍČCI, BERLIČKY" na přechodné období".......................................

 • Colostrum, Dračí krev, Grepofit, Aloe, Reishi, Cordyceps, Koloidní stříbro, Agulos minerály, Chlorella, Ječmen, Antioxidanty, Superpotraviny, Trebiotika, Vláknina Fiber, Vitatonic, Energoton, Mišpulníkový sirup (kašel), Rumalaya forte,  různé bio-informační doplňky a další, stále rozšiřuji.....

"KOLAGENOVÉ ZLATO"

Liquid Biocell

Vysoce vstřebatelné, chuťově vyvážené, PRO ŽENY I MUŽE

 

Kolagen je nerozpustná bílkovina, která se přirozeně nachází v lidském těle, kde tvoří stavební hmotu pojivových tkání. Nachází se jak v kostech, zubech a šlachách, tak i v pokožce a chrupavkách, tudíž jeho důležitost v našem těle je opravdu nezastupitelná. A právě s tím souvisí i využití kolagenu ve sportovní výživě.

 

Základní fakta k Liquid BioCell®

Liquid BioCell® je jedinečný kolagen typu II, který přesahuje typický hydrolyzovaný hovězí, vepřový nebo mořský kolagen, který se nachází ve většině receptur. Tato oceňovaná matrice z jediného zdroje je přirozeně se vyskytující kombinací vysoce vstřebatelného kolagenu s kyselinou hyaluronovou a chondroitin sulfátem v koncentracích, které zrcadlí složení lidské kloubní chrupavky.

Tato patentovaná složka, podporovaná multipatentovanou technologií Collagen/HA Matrix®, je hydrolyzována pomocí patentovaného výrobního procesu Bio-Optimized™ k dosažení ideální mikromolekuly. Výsledkem je přirozeně zvýšená biologická dostupnost. Biologická dostupnost má přímý vliv na to, jak prospěšný doplněk je, protože měří, jak účinně látka vstupuje do oběhového systému těla.

Image

Sami si vyberte – doporučuji užívat minimálně 3 měsíce a více, dle potřeb a očekávaných výsledků

PURE – zlepšuje pohyblivost a lubrikaci kloubů i svalový tonus, podporuje zdravou chrupavku a pojivovou tkáň, snižuje výskyt vrásek, zlepšuje mikrocirkulaci pokožky, hydrataci, tón a pevnost pleti, podporuje zachování zdravých vlasů, nehtů, dásní a očí, snižuje hyaluronidázu, což je enzym, který má vliv na stárnutí pokožky, žádný cukr ani sacharidy, 0 kalorií

SPORT – navíc k benefitům viz výše u PURE, obsahuje 9 superpotravin bohatých na fytonutrienty, aminokyseliny BCAA a L-karnitin, podporuje fyzický a duševní výkon, zdravé šlachy, vazy, svaly a klouby, regeneraci svalů, nepohodlí kloubů, stimuluje regeneraci svalových buněk, zvyšuje svalový tonus, podporuje energii, výdrž, soustředění a zdraví kůže, příchuť kyselá

SKIN - navíc k benefitům viz výše u PURE, obsahuje 17 superpotravin bohatých na fytonutrienty, také ceramidy, zinek, biotin a další, zpomaluje projevy stárnutí pleti zevnitř, podporuje pevnost pokožky, ovocná příchuť

LIFE - navíc k benefitům viz výše u PURE, obsahuje 10 rostlinných ingrediencí včetně extraktu ze zeleného čaje a navíc thiamin a selen, díky kterým přispívá k normální funkci srdce a k ochraně buněk před oxidativním stresem, podporuje vitalitu a celkovou pohodu, chuť je výrazně ovocná

LIQUID BIOCELL® OBNOVUJE MLADISTIVOU PLEŤ, ZVYŠUJE KOLAGEN A HA (kyselina hyaluronová)

 • Působí proti přirozenému stárnutí pleti a stárnutí zevnitř ven.
 • Zlepšuje hydrataci, pevnost a pružnost pokožky
 • Zvyšuje obsah kolagenu v pleti.
 • Snižuje výskyt hlubokých vrásek a linek.
 • Pomáhá zlepšit mikrocirkulaci pokožky a tón pleti.
 • Snižuje hyaluronidázu, enzym, který způsobuje stárnutí pleti.
 • Podporuje zdravé vlasy, nehty, dásně, oči a zdraví kůže
 • V klinických studiích na lidech se hladiny kyseliny hyaluronové během 28 dnů zvýšily o 6000 % a redukovaly vrásky zevnitř ven.
 • Je vědecky prokázáno, že Liquid BioCell® snižuje hyaluronidázu, což je enzym, který významně přispívá ke stárnutí pleti
 • Podpora výživy pohybového aparátu, kloubů a pojivové tkáně
Image
Image

BTS – Body Transformation System – podpůrný systém k „hubnutí“ s collagen TRIM s CLA  - zabraňuje ukládání buněčného tuku, podporuje redukci tukových buněk,..

Unikátně sestavená exkluzivní kolekce vědecky navržených produktů (Collagen Trim, vláknina Fiber, tobolky Ignite), které podporují zdravé trávení, normální metabolismus tuků, rychlost metabolismu v klidovém režimu a zároveň podporuje kondici a celkové zdraví.  Tento systém „přetváří“ vaše tělo a trávící návyky (pro viditelné změny, užívat minimálně 3 měsíce – 6 měsíců a déle, dle potřeb, různé kombinace).

Image

Podpora MIKROBIOMU

TREBIOTIKA - harmonizace střev „mikrokuličky“

Střevní mikrobiom je hlavní bránou ke zdraví a až 80% naší imunity se nachází ve střevech.  TREBIOTIKA podporují optimální zdraví střev, imunitní funkce, zdraví mozku a celkovou pohodu. Špičková věda o nutraceuticích s technologií Microbiome Matrix™ 3 v 1. Prebiotikum GOS pomáhá prospěšným střevním bakteriím osídlit se rychleji. Probiotický komplex NeuroFlora™ poskytuje 3 vědecky vybrané kmeny bakterií odolných vůči kyselinám, které prokazatelně podporují diverzitu mikrobiomu, imunitní zdraví a zdraví mozku a kognitivních funkcí. EpiCor® GI+ (postbiotický) - celozrnná fermentovaná složka podporuje zdravou výstelku střev pro optimální vstřebání mikroživin a celkovou pohodu. Optimalizuje zdraví trávicího traktu, podporuje integritu střevní bariéry, optimalizuje syntézu mikroživin, odporuje diverzitu mikrobiomu. Jedinečný komplex prebiotik, probiotik a postbiotik  v jednom. 10 miliard buněk na porci v době výroby. Bez GMO, vegetariánské, bez cukru, keto-friendly a bez lepku.

Image

FIBER – VLÁKNINA – jedinečný komplex vlákniny s vitamíny a probiotickým kmenem - Rozpusná ve vodě, příchuť pomeranč/citrón

Jednoduchý a snadný způsob, jak zůstat na vrcholu svého příjmu vlákniny. Pomůže získat až 24% doporučené dávky vlákniny na denní porci. Podporuje zdravý trávicí systém, zdraví střev a odstraňování odpadních látek („kartáč střev“). Pomáhá udržovat normální a zdravou hladinu cholesterolu. Pomáhá omezit pocity hladu mezi jídly. Směs vlákniny obsahuje slupky semen psyllia, celulózu a guarovou gumu. Formule také obsahuje inulin a Bacillus subtilis, který je znám jako půdní probiotikum, které velice dobře odolává kyselému žaludečnímu prostředí. Bezlepkový

Rozpustná vláknina

Image

Kdo stojí za jedinečnou technologií Collagen Biocell?

Produkty BioCell® byly vyvinuty expertkou na kolagen Asmou Ishaq. Asma je průkopníkem v odvětví kolagenu a nadále vede jako předsedkyně představenstva Collagen Stewardship Alliance, která se věnuje transparentnosti složek, globálně udržitelnému získávání kolagenu, kvalitě a integritě složek. Jako Modere CEO byla Asma v roce 2021 oceněna časopisem Forbes jako top CEO v oblasti elektronického obchodu pro zdraví a krásu. 

Liquid BioCell® je výsledkem výzkumu, který byl prováděn na složce zvané kyselina hyaluronová nebo HA, o níž se předpokládalo, že je spojena s delší životností. Lékařská komunita a výzkumníci se o vědu velmi zajímali, nicméně zjistili, že přirozený stav HA byl příliš velký na to, aby jej tělo absorbovalo. 

Zájem Asmy a jejího týmu o tuto vědu vedl k objevu unikátního přírodního zdroje HA, který také koexistoval s kolagenem a chondroitin sulfátem jako v lidském těle. Surovina byla testována a vyvinuta do mikromolekul,které jsou tělem skutečně absorbovány. Tato nutraceutická složka byla oceněna 7 americkými a mezinárodními patenty a nazývá se BioCell® Collagen.

 

Image

Jak snadno a nejvýhodněji v eshopu poprvé nakoupit?

Nebo můžete kliknout na www.modere.eu a pak do okénka s dotazem od koho máte promo kód, tak ho tam vložit: 4479167.
Bez toho nefunguje sleva 10€ na první nákup, výhody a další slevy.

VIDEO NÁVOD na první nákup a vysvětlení,jak postupovat.

Zpětné vazby, autentické příběhy, inspirace a rady na kolagen Liquid Biocell, Trebiotika, Vlákninu a další, které užíváme. Naleznete v uzavřené skupince:
Kolagenový Metrix

Image

ZPĚTNÉ VAZBY

a mnoho dalších v uzavřené skupince

Solna jeskyne

ScreenLife  Vysoké Mýto

B. Němcové 169, Vysoké Mýto 566 01

screenlife@seznam.cz

+420 739677635

mytox

Provozovatel

Lenka Balcarová

B. Němcové 169, Vysoké Mýto 566 01

IČO 75379139

©2023 Screen life Vysoké mýto. Hosted on VPS Hosting

Search