BIOREZONANCE DIAGNOSTIKA/frekvence

Co znamená BIOREZONANCE, SENSITIV IMAGO 530

(absolutní špička v biorezonanci)

BIOREZONANCE - DIAGNOSTIKA - analýza příčin / "celková odolnost organizmu"/ PREVENCE

Image

Biorezonanční metoda měření je založena na teorii, že každá látka, buňka, předmět má svoji jedinečnou frekvenci a vytváří elektromagnetické vlnění, které lze změřit.

Podle kvantových poznatků fyziky spolu komunikují v živém organismu všechny buňky, které mají v různých tkáních a orgánech specifické vlnění. Tato vlnění mají u zdravého člověka jinou strukturu, než u člověka s narušenou rovnováhou homeostáze. 

Když jsou procesy samoregulace narušeny, může jakkékoliv patologické vlnění působící na organismus způsobit onemocnění. Patogeny mohou být živé formy (viry, bakterie, plísně, paraziti,..) nebo neživé formy (překyselení, toxiny, stres, alergeny, chemie, těžké kovy, apod.)

Dlouhodobé působení těchto forem způsobují oslabení IMUNITNÍHO SYSTÉMŮ, zatížení orgánů, orgánového uskupení a tkání a později dochází k ROZVINUTÍ ZDRAVOTNÍCH PROBLÉMŮ A POTÍŽÍ.

UKÁZKA DIAGNOSTIKY

JAK ZAŘÍZENÍ FUNGUJE

Diagnostika lidského organismu se provádí pomocí diagnostického přístroje, sestrojeného na základě zjištění, že buňky, tkáně i orgány jsou strukturami o určitých bioelektrických vlastnostech a pokusy prokázaly, že při patologických procesech se mohou rychle a hloubkově měnit.
Každý patologický proces, každý původce, každá změna homeostáze má individuální, přesně dané energetické spektrum a databáze přístroje je vybavena vzory valné většiny patologických procesů. Při měření snímáme veliké množství elektromagnetických kmitočtů, nesoucích kompletní informaci o všech procesech probíhajících v organismu, které přístroj porovnává se vzory ve své databázi.
Podle pokynů programu Sensitiv Imago 530 zachycuje zařízení data ze slabého elektromagnetického pole klienta v souladu se schématem měření a v závislosti na sledovaném orgánu (popř. skupině orgánů) program Sensitiv imago nastaví přístroj na hodnotu elektromagnetických impulzů dotyčného orgánu. Tyto impulzy jsou zaznamenávány z mozku klienta, aniž by měření na dotyčného jakkoli působilo. Data z přístroje jsou předávána programu Sensitiv Imago a ten tato data zpracovává a generuje výsledky.

Nejdříve klient vyplní Informovaný souhlas a Vstupní dotazník. Následně se pohodlně usadí do křesla,  je připojen k přístroji 3 komponenty. Nasadí si sluchátka, dlaně položí na elektrody, které zachycují kožně galvanický odpor při nízkém napětí. Na oblast krku namíříme infračervený skener. Během měření slyší specifické, mírné pískání. Na TV obrazovce sleduje obrazy jednotlivých měřených orgánů s enegetickým zatížením buněk a tkání daných orgánů v realném čase. Samotné biorezonanční měření trvá 25 - 35 minut. 

Image

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

1. Tato metoda nenahrazuje ultrazvuk, rentgen, MRT a jiná vyšetření. A proto nemůže být použita k potvrzení, vyvrácení nebo stanovení diagnózy charakterizující strukturní změny tkáně.

2. V žádném případě měření nenahrazuje LÉKAŘSKÉ TESTY, ale je jejich VYNIKAJÍCÍM DOPLŇKEM. Biorezonanční měření je zcela neinvazívní, bezbolestné a bezpečné. 

3.  Absolutní kontraindikací je KARDIOSTIMULÁTOR, EPILEPSIE a TĚHOTENSTVÍ.

Image

4. PŘÍPRAVA PŘED DIAGNOSTIKOU - 4 hodiny před měřením - nekuřte, nejezte, nepijte kávu, černý čaj ani alkoholické nápoje. POUZE NEPERLIVOU ČISTOU VODU. Bezprostředně před měřením si odložte kovové doplňky (náušnice, hodinky, řetízky, pásky). Je nutné zcela vypnout mobilní telefon a sundat "chytré hodinky". ZPŮSOBILO BY TO NEPŘESNOSTI PŘI MĚŘENÍ.

Image

Sensitiv Imago 530 je zcela objektivní přístroj, obsluha nemůže nijak ovlivnit jeho měření, musejí se dodržovat přesná pravidla. Přístroj obsluhuje a měření provádí CERTIFIKOVANÝ SPECIALISTA. DLOUHOLETÁ SPOLUPRÁCE se SensiClinic v Hradci Králové s Ing. Holubářovou.

 VÝSLEDKY, které se předávájí klientům po měření, jsou komplexní odezvou celkového stavu zdraví i psychosomatiky. KLIENT je neobdrží ihned (rozmezí 7-14dnů), a to vzhledem k časové náročnosti. Analýzu výsledku z přístroje provádíme bez přítomnosti klientaPo analýze společně zkonzultujeme návrh možností pro řešení daných problémů a dle individuálních potřeb.

EMPATICKÉ JEDNÁNÍ

KVALIFIKOVANÉ PORADENSTVÍ S KONZULTACÍ

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP

Cena: 3 888,- Kč / 90 minut - 1. vstupní měření, celková diagnostika

(analýza bez klienta + předání výstupu a návrh řešení, KONZULTACE ZDARMA)

Cena: 1 400,- Kč / 60 minut - kontrolní přeměření

(po 3 měsících, výsledky ihned, porovnání výsledků před a po)

Recenze

Image
Image

Před měřením klienti vyplňují Informovaný souhlas a Vstupní dotazník. Vaše osobní data jsou použita pouze pro účely ScreenLifeBalcarová a vyhodnocení. A to v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

PLAZMOVÝ GENERÁTOR SENSITIV IMAGO

PLAZMOVÝ GENERÁTOR - "FREKVENCE"

Image

Plazmový generátor nové generace. Toto inovativní zařízení je určeno k eliminaci nežádoucích mikroorganismů, harmonizaci a detoxikaci zcela bezkontaktním způsobem. Využívá principu Dr. Raymonda Rifa a pracuje s unikátní DNA databází. Sensitiv Imago Plazma má zabudovaný počítač s displejem a poskytuje jedinečné propojení s technologií Sensitiv Imago™ 530.

Elektromagnetická terapie plazmovým generátorem je experimentální metoda, která výrazně pomáhá při eliminaci nežádoucích patogenů. Všechny mají své původce a všechny živé mikroorganismy vibrují na svém frekvenčním pásmu nebo přesné frekvenci. Pokud toto pásmo zadáme do plazmového generátoru, jejich buněčná stěna se rozkmitá natolik, že se rozpadne. Ať jsou v kterékoli části organismu, v dosahu 3 m od generátoru. Pak dochází k jejich odhalení imunitnímu systému a následně k přirozené detoxikaci. Bez jakýchkoliv negativních účinků na lidský organismus.  

Až neuvěřitelným výsledkem je odstranění někdy i celoživotních bolestí, fyzického a psychického trápení, depresí, únavy, alergií a závažných autoimunitních chorob. Lze vyloučit z těla: borelie, herpes vir, EBV vir, papilomaviry, chlamydie, všechny druhy parazitů, plísní, virů a bakterií. Lidské zdravé buňky jsou odolnější než mebrány patogeních mikroorganismů a proto nemůže dojít k jejich poškození či ničení. 

 VYUŽÍVÁNÍ FREKVENČNÍCH METOD NENÍ ROZHODNĚ LÉKEM. Je to však ověřená podpůrná metoda, která pomůže obrovských způsobem stimulovat funkci imunitního systému. Nedochází pouze k odstranění příznaků nemocí, ale k likvidaci jejich příčin dle stavu organismu klienta. Časová náročnost a odezvy jsou velice individuální, dle potřeb klientů.

CENA: 800,-Kč / 60 minut

Image

UKÁZKA FREKVENCÍ

V této "USPĚCHANÉ DOBĚ" je velmi důležitý odpočinek.

Lidé zapomínají na SEBE, na svůj prostor. JAKÝKOLIV ODPOČINEK NENÍ ZTRÁTA ČASU. Vytvoří se prostor pro uvolnění, uvědomění a regeneraci. Jaký způsob odpočinku si vyberete? Záleží pouze na Vás. Každý má jiné potřeby. Já odpočívám a "dobíjím" se přírodou, procházkami, sportem, masáží, čtením knih, sledováním filmů, poslechem hudby, kulturou, posezením s rodinou, přáteli. A někdy mám ráda samotu, klid, procítím svůj dech a uvolním se. Dopřávejme si pravidelnou dávku čehokoliv, co nám pomáhá a věnujme plnou pozornost signálům našeho těla i mysli. 

"ČAS LETÍ, NEPTÁ SE A NEČEKÁ."

Solna jeskyne

ScreenLife  Vysoké Mýto

B. Němcové 169, Vysoké Mýto 566 01

screenlife@seznam.cz

+420 739677635

mytox

Provozovatel

Lenka Balcarová

B. Němcové 169, Vysoké Mýto 566 01

IČO 75379139

©2023 Screen life Vysoké mýto. Hosted on VPS Hosting

Search