Naše služby

Co znamená BIOREZONANCE, SENSITIV IMAGO 530

(absolutní špička v biorezonanci)

BIOREZONANCE - měření - "vstupní brána" do těla, mysli, psychosomatiky

Image

Biorezonanční metoda měření je založena na teorii, že každá látka, buňka, předmět má svoji jedinečnou frekvenci a vytváří elektromagnetické vlnění, které lze změřit.

Podle kvantových poznatků fyziky spolu komunikují v živém organismu všechny buňky, které mají v různých tkáních a orgánech specifické vlnění. Tato vlnění mají u zdravého člověka jinou strukturu, než u člověka s narušenou rovnováhou homeostáze. 

Když jsou procesy samoregulace narušeny, může jakkékoliv patologické vlnění působící na organismus způsobit onemocnění. Patogeny mohou být živé formy (viry, bakterie, plísně, paraziti,..) nebo neživé formy (překyselení, toxiny, stres, alergeny, chemie, těžké kovy, apod.) Dlouhodobé působení způsobuje oslabení a zatížení orgánů, orgánového uskupení a tkání a později dochází k rozvinutí zdravotních problémů.

Jak zařízení funguje

Diagnostika lidského organismu se provádí pomocí diagnostického přístroje, sestrojeného na základě zjištění, že buňky, tkáně i orgány jsou strukturami o určitých bioelektrických vlastnostech a pokusy prokázaly, že při patologických procesech se mohou rychle a hloubkově měnit.
Každý patologický proces, každý původce, každá změna homeostáze má individuální, přesně dané energetické spektrum a databáze přístroje je vybavena vzory valné většiny patologických procesů. Při měření snímáme veliké množství elektromagnetických kmitočtů, nesoucích kompletní informaci o všech procesech probíhajících v organismu, které přístroj porovnává se vzory ve své databázi.
Podle pokynů programu Sensitiv Imago 530 zachycuje zařízení data ze slabého elektromagnetického pole klienta v souladu se schématem měření a v závislosti na sledovaném orgánu (popř. skupině orgánů) program Sensitiv imago nastaví přístroj na hodnotu elektromagnetických impulzů dotyčného orgánu. Tyto impulzy jsou zaznamenávány z mozku klienta, aniž by měření na dotyčného jakkoli působilo. Data z přístroje jsou předávána programu Sensitiv Imago a ten tato data zpracovává a generuje výsledky.

Nejdříve klient vyplní Informovaný souhlas a Vstupní dotazník. Následně se pohodlně usadí do křesla,  je připojen k přístroji 3 komponenty. Nasadí si sluchátka, dlaně položí na elektrody, které zachycují kožně galvanický odpor při nízkém napětí. Na oblast krku namíříme infračervený skener. Během měření slyší specifické, mírné pískání. Na TV obrazovce sleduje obrazy jednotlivých měřených orgánů s enegetickým zatížením buněk a tkání daných orgánů v realném čase. Samotné biorezonanční měření trvá 25 - 35 minut. 

Image

Tato metoda nenahrazuje ultrazvuk, rentgen, MRT a jiná vyšetření, a proto nemůže být použita k potvrzení, vyvrácení nebo stanovení diagnózy charakterizující strukturní změny tkáně.

Upozorňuji, že v žádném případě měření na Sensitiv Imago nenahrazuje LÉKAŘSKÉ TESTY, ale je jejich VYNIKAJÍCÍM DOPLŇKEM. Biorezonanční měření je zcela neinvazívní, bezbolestné a bezpečné. 

Absolutní kontraindikací je KARDIOSTIMULÁTOR, EPILEPSIE a TĚHOTENSTVÍ.

4 hodiny před měřením - nekuřte, nejezte, nepijte kávu, černý čaj ani alkoholické nápoje. POUZE NEPERLIVOU ČISTOU VODU. Bezprostředně před měřením si odložte kovové doplňky (náušnice, hodinky, řetízky, pásky). Je nutné zcela vypnout mobilní telefon a sundat "chytré hodinky. Způsobilo by to nepřesnosti při měření.

Image

Sensitiv Imago 530 je zcela objektivní přístroj, obsluha nemůže nijak ovlivnit jeho měření, musejí se dodržovat přesná pravidla. Přístroj obsluhuje a měření provádí CERTIFIKOVANÝ SPECIALISTA.

Výstupy, které se předávájí klientům, jsou komplexní odezvou celkového stavu zdraví i psychosomatiky. Výsledky klient neobdrží ihned, analýzu výsledku z přístroje provádíme bez přítomnosti klienta, a to vzhledem k časové náročnosti. Po analýze společně zkonzultujeme návrh možností pro řešení daných problémů. 

Cena: 3 888,- Kč/1,5 hod. - vstupní měření

(analýza bez klienta + předání výstupu) + KONZULTACE ZDARMA 1. měsíc

NÁSLEDNÁ KONZULTACE - 800,- Kč / hodina (osobní, on-line)

KONZULTACE BEZ BIOREZONANCE - 800,- Kč / hodina (osobní, on-line)

Image
Image

Před měřením klienti vyplňují Informovaný souhlas a Vstupní dotazník. Vaše osobní data jsou použita pouze pro účely ScreenLife a vyhodnocení. A to v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

V této "USPĚCHANÉ DOBĚ" je velmi důležitý odpočinek. Lidé zapomínají na sebe. ODPOČINEK NENÍ ZTRÁTA ČASU. Vytvoří se prostor pro uvědomění, uvolnění a regeneraci. Jaký způsob odpočinku vybereme? Záleží pouze na nás. Každý má jiné potřeby. Já odpočívám a "dobíjím" se přírodou, procházkami, sportem, masáží, čtením knih, sledováním filmů, poslechem hudby, kulturou, posezením s rodinou, přáteli. A někdy mám ráda samotu, klid, procítím svůj dech a uvolním se. Dopřávejme si pravidelnou dávku a věnujme plnou pozornost signálům našeho těla i mysli.

ČAS LETÍ, NEPTÁ SE A NEČEKÁ.

PLASMOVÝ GENERÁTOR SENSITIV IMAGO

PLASMOVY GENERATOR - FREKVENCE/HARMONIZACE

Image

Plazmový generátor nové generace. Toto inovativní zařízení je určeno k eliminaci nežádoucích mikroorganismů, harmonizaci a detoxikaci zcela bezkontaktním způsobem. Využívá principu Dr. Raymonda Rifa a pracuje s unikátní DNA databází. Sensitiv Imago Plasma má zabudovaný počítač s displejem a poskytuje jedinečné propojení s technologií Sensitiv Imago™ 530.

Elektromagnetická terapie plazmovým generátorem je experimentální metoda, která výrazně pomáhá při eliminaci nežádoucích patogenů. Všechny mají své původce a všechny živé mikroorganismy vibrují na svém frekvenčním pásmu nebo přesné frekvenci. Pokud toto pásmo zadáme do plasmového generátoru, jejich buněčná stěna se rozkmitá natolik, že se rozpadne. Ať jsou v kterékoli části organismu, v dosahu 3 m od generátoru. Pak dochází k jejich odhalení imunitnímu systému a následně k přirozené detoxikaci. Bez jakýchkoliv negativních účinků na lidský organismus.  

Až neuvěřitelným výsledkem je odstranění někdy i celoživotních bolestí, fyzického a psychického trápení, depresí, únavy, alergií a závažných autoimunitních chorob. Lze vyloučit z těla: borelie, herpes vir, EBV vir, papilomaviry, chlamydie, všechny druhy parazitů, plísní, virů a bakterií. Lidské zdravé buňky jsou odolnější než mebrány patogeních mikroorganismů a proto nemůže dojít k jejich poškození či ničení. 

VYUŽÍVÁNÍ FREKVENČNÍCH METOD NENÍ ROZHODNĚ LÉKEM. Je to však ověřená metoda, která umí obrovských způsobem stimulovat funkci imunitního systému. Nedochází pouze k odstranění příznaků nemocí ale k likvidaci jejich příčin dle stavu organismu klienta.

FREKVEČNÍ TERAPIE PLAZMOVÝM GENERÁTOREM JE VÝBORNÝM DOPLŇKEM K RELAXACI, UVOLNĚNÍ A STABILIZACI DUŠEVNÍHO ZDRAVÍ.

Image

CENA: Sezení na 1 hod./800,-Kč

Bližší informace: Lenka Balcarová, 739 677 635

VACUSLIM 48

Inovativní program pro hubnutí, tvarování těla, zpevnění pokožky a odstranění celulitidy

VACUSLIM 48 - VISAGE 6v1

Image
 • LYMFATICKÁ DRENÁŽ - podpoří tok lymfy, rozproudí, čistí
 • DETOXIKAČNÍ EFEKT - odtranění přebytečné vody a toxínů z těla
 • ANTICELULITIDNÍ ÚČINEK - redukce celulitidy
 • ZEŠTÍHLENÍ - účinné látky mají vliv na proces lipolýzy
 • CARBOXY EFEKT - metoda umožňuje zvýšený přísun kyslíku do buněk a zvýšený oběh, což má za následek hlubší a rychlejší průnik účinných látek profesionálních produktů VACUSLIM 48 (perfektně vyvážené složení s aktivními ingrediencemi nejvyšší kvality)
 • VZHLED POKOŽKY - okamžité zlepšení vzhledu pokožky

 

Profesionálního ošetření VACUSLIM 48

 • Účinné látky ve VACUSLim 48 pracují i nadále dalších 48 hodin, protože aktivní složky jsou stále vstřebávány
 • Podporuje krevní oběh a průtok kyslíku do buněk, což urychluje buněčný metabolismus. S vakuovým vakem se rychleji vstřebávají účinné látky VACUSLIM 48 a odbourávají tuk a odstraňují celulitidu.
 • Metoda pro formování těla a je ideální, když je třeba zahájit nebo urychlit celý proces hubnutí
 • Může být použivána jako samotné ošetření nebo v kůře, která se provádí pro trvalé účinky a požadované výsledky. 
 • AKTIVNÍ INGREDIENCE - SymFit, L-Carnitine, Rutinsulfát, Kofein, Thermolate, Extrakt z kaštanu divokého, Extrakt z břečťanu, Extrakt z mořských řas, komplex éterických olejů
 • JE NUTNÉ DODRŽOVAT PITNÝ REŽIM

Před zahájením ošetření – kontraindikace

S VACUSLIM 48 je zacházeno jako s jinými anticelulidními ošetřeními, která jsou prováděna přístroji nebo masáží (ruční masáž nebo maderoterapie). Neměly by být prováděny u osob, které trpí následujícími kontraindikacemi:

 • cukrovka,
 • vysoký krevní tlak,
 • u subjektů užívajících inzulín,
 • u osob, kteří v předchozích 6 měsících podstoupili chirurgický zákrok,
 • těhotné ženy a kojící matky,
 • lidé s nádory, dermatitidou, ekzémem, psoriázou, epilepsií,
 • u pacientů se závažným onemocněním ledvin.

Ošetření se neprovádí, pokud je červená, spálená nebo opálená kůže nebo čerstvě voskovaná nebo oholená kůže. U lidí s křečovými žílami a kapilárami se ošetření neprovádí pouze pro oblasti takto postižené.

CENA: 1 aplikace/900,-Kč/1 hod.

Výhodné balíčky: 2x /1600,-Kč, 4x /2800,-Kč

Solna jeskyne

ScreenLife  Vysoké Mýto

B. Němcové 169, Vysoké Mýto 566 01

screenlife@seznam.cz

+420 739677635

mytox

Provozovatel

Lenka Balcarová

B. Němcové 169, Vysoké Mýto 566 01

IČO 75379139

©2023 Screen life Vysoké mýto. Hosted on VPS Hosting

Search